Zastanawiasz się jaki produkt wybrać? Znamy nasz asortyment i chętnie pomożemy telefonicznie lub mailowo

O nas

Nasz sklep Leoretti powstał z miłości do zegarków. Wierzymy, że zegarki jak i inne akcesoria nie muszą zdobić tylko naszego ciała ale mogą być również pięknym dodatkiem naszych domów, dzięki odpowiedniej ich ekspozycji.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty były wybierane tak, aby ich wygląd i jakość wykonania mówiły same za siebie. Doborowi produktów w naszej ofercie przywiązujemy największą wagę, dlatego u nas, możecie być Państwo pewni najwyższej jakości.

Jesteśmy przekonani, iż Państwa zegarki nie muszą dłużej przebywać na dnie szuflady gdzie istnieje ryzyko ich porysowania. Od dziś mogą mieć własne miejsce w Twoim domu, np. ładnie wyeksponowane w szkatułce lub w rotomacie.

Dla zegarków automatycznych przygotowaliśmy szeroką ofertę rotomatów, tak aby stale mogły pracować bez konieczności ich ciągłego przestawiania i aby chronić mechanizm przed przestojami, które tak niekorzystnie na niego wpływają.

W naszej ofercie również nie zapomnieliśmy o tak ważnym męskim dodatku jakim są spinki do mankietów, dzięki odpowiednio przygotowanym pudełkom w łatwy i szybki sposób będą mogli Państwo dokonać wyboru tych idealnie pasujących do Państwa stylizacji.

Poza produktami dla mężczyzn przygotowaliśmy kilka propozycji produktów dla kobiet, które idealnie sprawdzą się w organizacji biżuterii i zegarków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl