Zastanawiasz się jaki produkt wybrać? Znamy nasz asortyment i chętnie pomożemy telefonicznie lub mailowo

Czas realizacji zamówienia, zwroty i reklamacje

Wysyłka

Dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji Państwa zamówień był jak najkrótszy, jednak w związku z oferowaniem produktów niszowych i produkowanych za granicą, czas dostawy może się wahać od 2 do 14 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas dostawy może ulec wydłużeniu do 21 dni.

> Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności;
> W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Produkty podlegają dokładnej weryfikacji przed ich wysłaniem do Państwa, tak aby poziom świadczonych przez nas usług pozostawał stale na najwyższym poziomie. Jednak w momencie odbioru przesyłki od kuriera prosimy o dokładnie obejrzenie paczki, a w przypadku zauważenia jej uszkodzeń, prosimy o sporządzenie Protokołu Szkody.

Informacja o wysyłce jest każdorazowo przekazywana mailowo, zaraz po nadaniu paczki.

Aktualnie nie posiadamy możliwości osobistego odbioru towaru.

Współpracujemy z większością firm kurierskich dostępnych na terenie naszego kraju.

Koszt wysyłki wynosi 15 zł.

Zamówienia powyżej kwoty 499 zł są objęte darmową dostawą.

Zwrot

Jeżeli będą chcieli Państwo dokonać zwrotu zakupionych produktów w terminie 14 dni, prosimy o przesłanie informacji o chęci odstąpienia od umowy na adres mailowy: biuro@leoretti.pl, z dopiskiem o zwrocie i odesłanie produktu na adres siedziby firmy. W odstąpieniu od umowy prosimy o wskazanie numeru rachunku do zwrotu.

Sprzedający dokona zwrotu przy użyciu tego samego kanału płatności;

  • w przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego;

 Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności poprzez przelew środków na rachunek wskazany przez klienta.

 

Reklamacje

Reklamacje prosimy składać przez formularz kontaktowy lub mailem na adres biuro@leoretti.pl. W treści prosimy o podanie numer zamówienia.

 

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl